Käsi ei kuula sõna 02.03.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Ei teagi kuidas seda probleemi selgitada.Olen töötanud praeguseks neli aastat keevitajana.Eile juhtus aga nii,et ma ühel hetkel ei saanud enam aru,kuidas ma pean oma kätt liigutama.Selline tunne,nagu käsi ja aju ei teeks koostööd.Ma tean,et on vaja kätt oma poole tuua,aga käsi liigub vastassuunas hoopis.Tead kuidas on vaja,aga kui tööga alustad,siis ei saa aru,kuidas käsi töötab.Varem ei ole midagi sellist juhtunud ja see eilne oli päris hirmutav.Kestis umbes neli tundi,hiljem oli kõik normaalne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võis olla mööduva ajuvereringehäirega. Kui nüüd on kõik täiesti korras, tuleks juhul kui see kordub põõrduda kohe EMO sse (erakorraline meditsiin). Kui ka praegu on mingeid probleeme, tuleks pöörduda kohe.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos