Lihaspinge õlavöötmes 02.01.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Vähemalt 3 nädalat olen võtnud Ibustari ja määrinud õlavöödet Voltaren geeliga, kuid lihaspinge ei anna järele. Kõige suurem valu on õhtuti magama jäädes, see lööb mööda kaela pähe. Käed ka valutavad ja surevad ära.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravi saab olla tõhus vaid siis, kui põhjus on selgitatud. Tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591