Sisemine värin 30.11.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Paar kuud tagasi hakkasin tundma enda sees (kätes ja ülakehas) imelikku värisemist. Ennekõike hommikul ärgates ja õhtul magama minnes. Päevasel ajal ei panegi seda nagu tähelegi, võibolla kui mingi suurema pingutuse puhul. Lisaks on esinenud sellised sümptomid nagu tasakaaluhäired, unetus, väsimus, liigne higistamine, kaela kangus, liigne urineerimine, kerged paanikahäired (kuigi nagu poleks põhjust). Tihti esineb näo-põskede õhetust ilma põhjuseta. Äkki oskate öelda, mille sümptomid need olla võivad.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist kroonilisest ärevusest tingitud närvisüsteemi regulatsioonihäiretega, põhjuseks labiilne, tundlik närvisüsteem ja sageli ebaõiged eluviisid (vähene füüsiline koormus). Kui elu saab väga häiritud, soovitan tulla konsultatsioonile.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos