Epilepsia kontrolli alla saamine 06.11.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
minu nimi on Liina ja olen elanud epilepsiaga pool oma elust, kuid lootus jääb, et see natukegi taandub, vahet pole kui palju ma neid tablette sisse söön. Olen mõelnud sellele, et oleks ehk aeg hakata abi otsima välismaalt, kuid kust. Mismoodi see välja peaks nägema, oma arvates peaks ju keegi mind sinna suunama, või olen ma millestki valesti aru saanud ja peaksingi neid praegusi tablette hunnikute kaupa sööma ning lootma,et läheb paremaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Enne välismaale sõitu võiksite külastada meie epilepsiakeskust. Õige ravimi valikul on väga oluline epilepsia liigi täpsustamine. Nelja ravimit võtta ei ole kindlasti vajalik, kuna see põhjustab palju kõrvalnähte.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain pajos