Survetunne peas ja halb enesetunne pärast mobiilikõnet 05.10.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem selles, et peale isegi väga lühikest mobiilikõnet on nii paha olla!
Peas tekib survetunne, silmamunad tahavad pealuust välja pressida ja kogu parem külg läheb kangeks kuni jalgadeni välja. Taastumine kestab päevajagu ja ka siis on veel raskustunne peas ja enesetunne kehv.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ülitundlikkus elektromagnetvälja suhtes on uus ja arenev probleem, mille kohta kindlaid kriteeriume ei ole. Seega ei ole ka tõendatud ravi. Võimalik, et aeg toob uusi andmeid. Dr. Ain Pajos