Vestibulopaatia 25.02.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes kuu aega tagasi diagnoosis pereast mul vestibulopaatia (sarnane asi oli mul ka umbes 10 a tagasi). Kompuuter oli korras ja kõrvaarst ka midagi ei leidnud. Küsimus on selline, et kui ma olena juba 3 nädalat võtnud Betaserci, siis kas on normaalne sellele haigusele, et sellised merehaiguse hood ikka peale tulevad (vasak kõrv läheb nagu lukku, rõhk tõuseb seal, pea oleks nagu vati sees ja siis keha läheb nõdraks ja see kestab vähe. Aga päevas mitu korda). Vahepeal oli nädal, kus oli nagu kõik hea, aga nüüd jälle mingid hood.
Lugupidamisega,J.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vestibulopaatia diagnoos pannakse kui põhjus jääb ebaselgeks. Kui ka kõrvaarst põhjust ei leia tuleks tulla vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos