Väga tugev peavalu 15.07.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palume abi meie pere mure osas. 23-aastasel noormehel on väga tugevad peavalud. Diagnoositud migreen, mis juba aastaid kestnud. Lisaks on psoriaas lapsest saati. Töötab väga aktiivset ellusuhtumist ja suurt stressitaluvust nõudval kohal (4 aastat juba), samas töö meeldib ja sobib talle.

Nüüd viimased 2-3 nädalat on asi aga väga hulluks läinud, viimased 10 päeva valud iga päev, tavaliselt hommikuti, aga ka õhtuti hiljem, peavalude vastu ei aita enam ka tugevad valuvaigistid, valu on nii pöörane, et mees nutab valu käes. Momentaalselt lähevad ka silmad punaseks.

Käis just jälle perearstil mõned päevad tagasi, võttis öösel rohtusid, mis kirjutati, ei mingit abi. Andke nõu, mida teha, kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tugeva peavaluhoo korral tuleks minna otse mõne keskhaigla EMO sse (Erakorralise meditsiini osakond), kus kohe saab teha kõik vajalikud uuringud. Kui uuringutes põhjus ei selgu, tulge vastuvõtule.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos