Pea tõmblused 14.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Millest võivad tekkida pea tõmblused? Kui olen pinge seisundis siis tiheneb ka tõmblemine, mida soovitate ette võtta kuhu pöörduda, närviarsti juures käigust polnud kasu, määrati lihtsalt rahusteid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti on tegemist kroonilisest ärevusest tingitud lihasregulatsioonihäirega, raviks on elustiili muutus, rahustid ja antidepressandid. Arvesse tulevad veel vastutahtelised liigtused seoses ajudegeneratsiooniga. Otsuse teeb neuroloog.

Dr. Ain Pajos