Pojal peas "kuum tunne" 01.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tegu 5a poisiga, kellel on alates juunist kuuel korral nüüd esinenud olukord, kus tal äkki tekib pähe alati ühele poole (vasakule küljele kõrvast üleval pool) kuum tunne, nagu ta seda ise kirjeldab. Kestab mingi hetk ja siis kaob. Alguses ehmatas paaril korral ära, et mis see tähendab, aga nüüd enam mitte. Selle aja jooksul on ta kurtnud ka nõrka peavalu, aga need ei ole esinenud koos. Süda on tal ka päris tihti paha olnud, aga jällegi, mitte koos kuuma tundega. Täna oli tal ka ning ütles, et kuum tunne oli nüüd kuumem kui eelmisel korral. Kas ehk oskaksite oletada, millest see võiks olla? Samas, laste puhul ei saa ka kindel olla, kuidas nad oma valusid jmd kirjeldavad, aga muret teeb see küll. Kas ehk peaks kontrollima pead?
Tänades ette.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna lastearsti (neuroloog) vastuvõtule ja teha lisauuringud.

Dr. Ain Pajos