nimevalu ja huppeliigese ning paka tundlikkus 07.04.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Assata tagasi tundsin agedat nimmevalu. Parast seda valutab selg aegajal.Aga jalad hakkasid valutama alates ulevalt ja nuud on huppeliigesed ja pakad tundlikud. Pool aastat tagasi jooksid nagu noorid jalgadel ulevalt alla. Olen hoidnud selga ja jalgu soojas. Voimlen iga paev ja kain jalutamas. Ja ma elan Egiptusaes. Siin ongi soe ja kuiv. Tulen suvel Eestisse. Tahaksin minna arsti juurde, kuid millise ja huvitav mis haigus see voiks olla voi on see lihtsalt vanadus. Olen 53 aastane.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla näiteks lampjalgsus. Tuleks külastada ortopeedi.

Dr. Ain Pajos