Päikese virvendamine? 10.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline küsimus ja mure,kui sõidan autoga ja päike puude vahelt virvendab lööb see mul silmad kinni ja käib peast läbi ja siis ehmatan end üles selle kestvus on väga vähe paar sekundit aga see juhtub koguaeg,kui sõidan auto või bussiga.Alguses mõtlesin,et silmad on tundlikud aga siis ta vist peast läbi ei käiks lihtsalt kissitaks silmi igaljuhul see on paha tunne ja see on kestnud väga kaua,et nii juhtub.Mõtlesin äkki annaksite nõu millest see võiks tulla.Tahaks ka kunagi autolube teha aga see ei ole just meeldiv kui silmad kinni lõõb:)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla ühe kindla epilepsiasündroomiga. Soovitan võtta saatekiri neuroloogile ja tulla uuringutele.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos