Suure varba juures valud käies 10.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nimelt kõndides on õrnalt tunda ja varbaga vastu maad patsutades käib jalast valu läbi, kui kõvemini vastu maad peksta, valus ei ole, niisama varbaid väänates suvalises suunas ka valu ei esine, mingit valupunkti otseselt nagu pole. Millest võib selline asi tingitud olla? valu leevendavad kreemid ei mõju.

Aitäh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel konkreetset lahendust ei saa. Tuleb külastada perearsti.

Dr. Ain Pajos