Tugevad peavalud. 02.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!
Mind piinab juba üle kahe nädala tugev peavalu. Igal pool. Vahest valutab kulmupiirkonna juures, kukal, jne. Valu on pisteline. Külastasin ka perearsti, kes tegi mulle erinevaid uuringuid (uriin, veri), uuriti ka põskkoopa põletiku, kuid kõik on nende arvates korras (tuul pole läbi tõmbanud ega midagi). Ning nüüd viis päeva olen saanud ka valuvaigistavaid süste, mis leevendavad valu. Arsti sõnul on kõik korras, ja kirjutas tõendi välja. Eile sain oma viimase süsti ja peavalu hakkas uuesti pihta. Mõtlesin ka tomograafia peale, kuid arst ei pööranud mu ettepanekule tähelepanugi. Ma olen koguaeg uimane. Ehk oskaksite öelda kuidas saaks sellisele uuringule end kirja panna?! Kuna tõesti ei tahaks koguaeg valuvaigistite all olla ning sooviks teada, mis on mu peavalude tekitaja. Ette tänades!!!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ainult peavaluga tomograafi ei saadeta, kuna sellest ei ole abi. Tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591