näo kramp 25.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 10 nädalat lapseootel. Mulle valmistab muret näo pidev kramppi tömbamine, pean pidevalt masseerima näonahka, sest se on tundetu. Pidevalt on ka kramppe jalgade eri piirkondades. Perearst on asja kommenteerinud lihtsalt imelikuks, aga mulle valmistab se hirmu ja elamist teadmatuses. Palun aidake mind...

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas vereanalüüsid, sealhulgas veremineraalid (K, Na, Ca.) olid korras? Sageli on põhjuseks üldine ärevus ja stress. Võimalikud on aga ka muud haigusseisundid, nii et kui seisund ei parane, tuleks tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591