Parema peapoole õrn valu 23.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu mure hakkas 2004.aastal ja alguse sai see parema silma valust .
Saadeti mind tegema peapilti -vastuseks oli vaimne ülepinge.
Nüüd olen ma sealmaal,et aegajalt on parem peapool tuim ,külm jutt käib aegajalt üle peapoole,kord ma tunnen ,et peapool läheb tuimaks ja siis ei ole tükkaega midagi tunda.
Olen käinud ka hamba kirurgil ,kes saatis mind elektriravisse.See on nüüd tehtud,aga tulemust ei ole.
Minu küsimus on ,et kas see on tõesti nii suur külmetus mul olnud( käin 3*nädalas iga ilmaga kiirkõndi tegemas)või on seal midagi hullemat?

Oskate ehk nõu anda ,mida teha edasi?

Ette tänades

Monica

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb minna neuroloogi vastuvõtule. Kirja teel keerulisemaid asju lahendada ei ole võimalik.

Dr. Ain Pajos