Migreen ja kompuutertomograafia 10.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul käivad u kord 2 kuu tagant migreeni peavalud koos nägemishäiretega (migreeni aura). Mind huvitab, kas võiksin teha kompuutertomograafiat, et teada saada, äkki midagi hullemat on ajus? Perearst on mul olemas, tema võiks edasi suunata. Oleks see mõttekas käik?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Perearst kompuuteruuringule suunata ei saa. Migreeni korral ei ole ka uuringust abi, kuna ajukahjustust ei esine.

Dr. Ain Pajos