valu juba igal pool 21.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

palun öelge kas on võimalik kusagil teha kindlaks, miks mul üks jalg teistmoodi on tunnetus, samuti on pidev nõrk valu jalas,täna lõi tugev valu selga vasakule poole, süstiti vauvaigistit, ei saa enam ka kartuleid koorida ja potti tõsta, imelikud tursed selgroo ääres, Kas seal Magdaleena haiglas saab perearst saata ka. aidake

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla seljast lähtuva närvivaluga. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Perearst saab suunata.

Dr. Ain Pajos