Peavalu, sügelus kõrvas 25.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mõned kuud tagasi tundsin sügelust ja tuima valu kõrvas, mis annab endast senini kergelt märku. Käisin nina-kurgu-kõrvaarsti juures, kes kinnitas, et keskkõrva ega kõrva välispõletikku ei ole näha, samuti kuulmekile olevat korras. Kuna vaevused jätkusid, otsustasin veel teise spetsialisti juures käia, kes samuti midagi ei tuvastanud. Viimasel ajal valutab pidevalt üks peapool (tuim valu) ning kergelt tugevamat valu on tunda kõrvast allpool kaelas ja kuklapiirkonnas. Palavikku ega iiveldust ei ole esinenud. Kas tegu võib olla meningiidiga ja kui suur on sellises staadiumis paranemise tõenäosus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Meningiit ei ole tõenäoline. Pigem on tegemist kuklanärvi ärrituse - põletikuga mis vajab ravikuuri.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591