Peavalud üle kuu aja. II 24.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Aitäh vastamast. Kust leida spetsalisti, äkki oskate soovitada? Tõesti ei oska enam midagi teha. Nohu on nüüd jälle tulnud. Väga tugev. See on selline paks, roheline ja seda tuleb nuusates väga palju. Sellel korral on lisandunud kurgu valusus, õigemini see eriti ei valuta, hääl on kohutavalt ära ja röga on seal palju. Ning kõige tähtsam, ikka need peavalud. See nohu, mis mul nüüd on ainult suurendab seda valu. Ise mõtlesin mingi hetk, et äkki põskkoopa põletik jälle, aga mine tea. Kontrolliks ka aega pole, sest homme laagrisse mineks kaheks nädalaks. Mis te arvate, et teha tuleks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põskkoopa krooniline põletik on tõenäoline. Konsulteerige kõrvaarstiga.