neuroosiseisund 17.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen46a.naine.Sellest on möödas palju aastaid,kuid tahaks küsida,mis vôis pôhjustada sellise haigushoo...järsku tekkiv ebameeldiv tunne nagu "käte suremine" ja kramppi kiskumine,sûdamepekslemine ja uimasus?Selliseid hoogusid on aeg-ajalt olnud,kuna on veel sûdamerûtmihäired ja muidu pinges olemine.Ehk on tegemist mingi epilepsia vôi neuroosiga?Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist neuroosi foonil esineva paanikahooga. Kui hood korduvad, on vajalik ravi.

Dr. Ain Pajos