kaela ja peavalud ja minestushood 16.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 24 aastane naisterahvas .Ja juba 6kuud on piinanud kaela ja peavalud ja minestushood .Olen perearsti juurde pöördunud aga pole abi saanud . Perearst väidab ,et sa ära külmeta ennast siis ka ei tunne ka ennast halvasti. Kaela on lihtsalt võimatu liigutada ragiseb hirmsasti ja õlad kaasa arvatud ja pea hakkab pööritama alati õhtuti ja siis kaasnevadki need minestus hood olen selle aja vältel see 6kuu jooksul kus ma hakkasin ennast halvasti tundma 2 korda teadvuse kaotanud mõneks sekundiks ja siis on tagasi tulnud. kui hakkan teadvust kaotama tekib laubale selline külm higi ja hakkab hästi külm ja keha hakkab värisema.Pidevalt on selline surve tunne peas .Olen ka kiirabisse sattunud , on mõõdetud vererõhku ja olen tilguti all olnud ja valuvaigistit antud ja siis koju saadetud ja öeldud ei ole sul midagi hullu oled veel liiga noor . Ja ma ei oska kuhugi enam pöörduda ma ei mõtle ennast haigeks nagu mu perearst ütles vaid mul on tõesti pahaensetunne . Ja kõigerohkem kardan seda ,et võin kuskil tänavapeal ära minestada sest kui ma õues käin on selline tunne nagu oleks purjus jalad nõrgad ja midagi pidevalt kumiseb mingi müra peas.Olen tänulik kui te vastate .kas on võimalik ka kuskilt mujalt arstiabi saada .KUI MA OLEN PÄRIT JÄRVAMAALT.ETTE TÄNADES

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võite vabalt tulla meile konsultatsioonile ja uuringutele. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos