Värin sees 31.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul selline imelik mure, õigemini tunne. Olin veebruaris nädala 38-39 palavikus (peale seda AB kuuril) ja mingi hetk haiguse ajal ei saanud enam õhtuti magama jääda, sest nö "vibratsioon" tuli sisse. Ei saanudki aru, kas see oli vaid sisemine tunne või värisesin ka väliselt. Nii, kui silmad kinni panin, nii hakkas nagu mootor tööle ja vot ei lase magama jääda. Mingi hetk see nagu taandus, kuid mõni õhtu hakkab jälle häirima. Ebamugav on see, kui selline värin esineb ka päeval (N: jalgades). On see kuidagi seotud närvisüsteemiga, ülekoormuse või stressiga? Olen suhteliselt väsinud kogu aeg ja tööl on olukord pidevalt pingeline.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Unehäired on sageli depressivse seisundi esimesed nähud. Konkreetset põhjust nende andmetega aga öelda ei saa.

Dr. Ain Pajos