kas epilepsia? 17.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 30.a noor naine,minul on esinenud nyyd viimase poole aasta jooksul unepealt 2 korda epilepsiale sarnaseid kramppe.Minu mees on mind siis yles äratanud ja on olnud väga hirmul.Kas sellises vanuses voib tekkida epilepsia?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Epilepsiahoog võib tekkida igas elueas. Võtke perearstilt saatekiri neuroloogile ja helistage tel 6 748 591.

Dr. Ain Pajos