Valu küünarvarres. 19.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu mehel siis selline mure,et juba mitu kuud on tal tugev valu paremas küünarvarres.Töötab ehitusel,on 31 aastane.Paistetust ega midagi ei ole,väänanud ega venitust pole ka olnud.Umbes aasta tagasi oli tal sama asi vasaku käe sõrmedega,valutasid,jõud oli kadunud ja nüüd on siis sama parema käega.Kuna see teeb talle haiget on tal parem käsi ka nõrgemaks jäänud.Kas võib tegu olla närvipõletikuga????
Aidanud on natuke külm kompress,kuid seda tegime mõned päevad peale seda kui ta soojendas seda kohta ja asi muutus hullemaks.
Kuna mees käib iga päev tööl on tal natuke raske leida aega arsti jaoks.Mida soovitate?Ja mis siis saab kui ongi närvipõletik?
Tänan vastamast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist kõõlusetupe kroonilise põletikuga küünarliigese piirkonnas. Valu sellisel juhul kestab väga kaua. Raviks tehakse hormoonsüste põletikupiirkonda (kirurg või ortopeed).

Dr. Ain Pajos