patsient hädas kaelaga 30.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen mures peavaludega. Need algavad öösel ja on hommikul eriti tugevad. Mõnel päeval on vähem. Olen 59.a. vana ja põen radikuliiti. Olen saanud ravi nii kaelale kui seljale, kuid peavalu on uuem mure. Mul on kaelas pidevalt mingi ebamugav tunne, nagiseb-ragiseb liigutamisel ja ma ei tea enam, millises asendis oma pead ja kaela hoida, et seda ebamugavat või lausa valu peas ei tekiks. Röntgeni kommentaar kaelast näitas, et seal justkui ei olekski eriti midagi. Arst kirjutas välja movalist. Samas on väga raske iga päev tõusta ja olla töövõimeline, kui öösel-hommikul on vaev.
Pidevalt on tunne, et tahan kaela ja õlavööd hõõruda, muljuda, pead keerutada. Peeglist küljelt vaadates on kael tugeva jõnksuga ja päris sirgeks ei saa seda kuidagi ajada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiksite proovida magamist madalal rullitaolisel padjal, mille asetate kaela alla.
See aitab säilitada kaela normaalset kõverust. Kui asi ei parane,tulge vastuvõtule

Dr. Ain Pajos
tel 6 748591