seljavalu ja palavik 12.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

5kuud on olnud mul palavik 37-37,3.Hommikuti tavaliselt palaviku ei ole.Selline palavik on ka eelnevalt ette tulnud ühe kahe päeva jooksul.Seljas selline tuim valu ,mis vahel ei lase selili magada.See valu on parema külje peal üleval pool.Mul on selgroog kõver-kunagi on tehtud pilt.Kas tohin sellise pideva palavikuga võtta masaasi?
Teised asjad nagu neerud korras,lasin ära lõigata kurgumandlid,nüüd tean et ka need pole palaviku tekitajaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui neerunäitajad on korras, siis pole palavik seoses seljavaluga nii et massaazi võib teha. Kui valud ei möödu tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos