Valu kõrva juures 07.03.01 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.

olen juba põdenud eelmise aasta augustikuust alades haigust( ei tea,mis see täpselt on ) valu on kõrva juures. on ravitud radikuliiti, kolmiknärvi. ise käisin oma perearsti juures ja tartus neuroloogi juures,tema ei leidnud midagi.

vahepeal kadus see valu ära aga nüüd on tagasi ja perearst kirjutas mulle ibuprofeeni ja palus võtta rahusteid.

Mul on toimunud elus muutusi mis on teinud mind tavaliselt närvilisemaks,aga kas see põletik ei ole võimalik nii välja ravida,et ta enam tagasi ei tule,sest mul on hirm,nii võib tekkida näo halvatus.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid küsimuse eest!

Et Teie seisundist paremat ülevaadet saada, sooviksin lisainfot: Teie vanus, kas haiguse tekkimist on võimalik seostada mingi sündmusega, milliseid ravimeid olete tarvitanud, kas olete käinud ka kõrvaarsti konsultatsioonil ja kas Teile on teostatud täiendavaid uuringuid ( röntgenülesvõte, kompuuteruuring )?

Loodan, et leiate aega nendele küsimustele vastata!

Valusündroomide ravi on tihti pikaajaline, samuti võib aega võtta Teile sobivaima ravimi leidmine, kuid kindlasti on võimalik Teie seisundit leevendada.