Selgroo murd 10.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Sõbral murdus avarii käigus selgroog 12 lüli juurest, et ristläbilõige ja alakeha halvatud kuid ta tunneb natuke parma jala varbaid ja saab aru et tal on jalad olemas kuigi võib seda ka ette kujutada nn. fantoom tunne....et mis oleks õimalik teha et inimene liikuma saada, ja kas kuskil välismaal tehakse mingeid operatsioone....olen vaadanud saateid kus on tehtud selliseid imesid...ja ma tean et see on võimalik....et sarnane asi juhtus ka Avo Leokiga ja tal süstisid venmaa arstid vererakke selgroogu, et need pidid siis aitama taastada....selline siis minu küsimus

ette tänades Tanel

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Usun et sõber viibis ka haiglas neurokirurgia osakonnas ja tehtud on kõik vajalikud uuringud. Ei saa prognoosima hakata ilma täieliku teabeta. Soovitan küsida sõpra ravinud neurokirurgilt.

Dr. Ain Pajos