Tähed sõnades segi 30.12.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 43 aastane naine ja mind on hakanud häirima probleem, et ajan tähed sõnades segi, või jätat teinekord hoopis mõne tähe kirjutamata. Pean väga- väga pingutama, et oma õigekirja pidevalt kontrollida.
Mitte kunagi ei ole mul õigekirjaga probleemi olnud. Millest see võiks tingitud olla? Ka minu nägemine on viimasel ajal halvenenud, aga silmaarst ütles et see on sellises eas loomulik ja kirjutas prillid. Kes oskaks anda nõu ja annaks abi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb kindlasti pöörduda neuroloogi vastuvõtule ja paluda suunamist ajuuringutele.

Dr. Ain Pajos