Torgib 22.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, minu mure seinseb selles, et olen täheldanud teinekord sellist ebakorrapäraseid torkeid ülekogu keha. Täna on kuidagi eriti pikalt, lausa hommikust saati. Öösel ei maganud hästi, vähklesin palju ja nüüd juba tervepäev käib mööda keha nagu nõel ringi. kord lööb nõelavalu jalapeale siis õlapeale, siis randmele siis põlele jne. Nagu mingi imelik süga kogu aeg. Ja see koht läheb siis sügades punaseks ja mõneaja pärast möödus punetus.
Kas sellisel kogukeha katvas torkivates valudes võib olla mingi alge nävidel?
Ette tänades

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!

Teie vaevuste kirjeldusest jääb mulje, ete tegemist võiks olla teatud närvipingest ja stressist tingitud vaevustega, kuid närvihaigust sellise kirjelduse alusel diagnoosida ei saa. Soovitan Teil vaevuste püsimisel pöörduda perearsti poole.