EEG 01.07.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun lahti seletada EEG vastus: Kõigil aladel domineerib madal ja kiire B-aktiivsus 10-20 mv. Eesaladel madalat aeglast aktiivsust. Diffuusselt ladestub lihaspotensiaale. Montaazides ajupoolkeradevahelist asümmeetriat ei esine, ajuregioonidevahelised erinevused on tasandunud./ Madalavoltaaziline ja desünkroniseerunud ABAsus. Hemisfäärset koldepatoloogiat ega paroksüsmaalseid epileptiformseid avaldusi ei esine. Dientsefaalsete struktuuride toonuse töus. AITÄHH TEILE !

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vastus on mõeldud arstile - spetsialistile. sellest arusaamine eeldab arstiharidust.

Dr. Ain Pajos