neurokirurgia 01.07.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Küsimus, mis ei ole küll otseselt Teie valdkonnast, kuid äkki oskate aidata.
Mäletan ühte neurokirurgi väitmas, et Saksamaal asub neurokirurgia alal tugev keskus, mida tema pidas ka Euroopa parimaks.
Oskate öelda, mis keskusest käib jutt?

Ette tänades,

K.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tugevad keskused on tavaliselt spetsialiseerunud kitsamatel aladel nt. Epilepsia, Parkinsoni tõve, kroonilise valu neurokirurgilisele ravile. Seega ei tea millisest keskusest käib jutt.

Dr. Ain Pajos