peavalu vasakul pool 07.05.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu mure on järgimine - viimasel ajal on tunda peavalu vasakul pool peas, kõrvast umbes 5cm kõrgusel.Ühtlasi kiirgab valu ka vasakusse silma ja kaela ( on tunda, et vasak pool kaelast on peavalu ajal pinges). Pea ei valuta pidevalt, vaid hoogudena.Oskate aidata - millega võiks tegu olla?
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks tõenäoliselt lihaspingest tingitud vasaku kuklanärvi ärritus. Soovitav vasaku kukla ja kaela massaaaz.

Dr. Ain Pajos