tagasi valu ja lootusetuse juurde 28.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tänan Teid vastuse eest!
Soovitate korsetti. Haigel juba on korsett, aga kanda seda ei saa, sest valud ägenevad. Ehk on valude ägenemise põhjuseks see, et inimene on kaotanud päris mitu cm-t oma kasvust ja keha on kõrvalt vaadates viltu. Kuna olen haige inimese tütar, siis julgen öelda, et inimesest on järele jäänud luu ja nahk. Lihased kärbuvad, käed ja jalad on nõrgad.
Ning küsimusi veel - mis põhjustab krambihooge, selliseid, mis teevad metsikut valu (inimene karjub)? Kas on võimalik, et iga krambihooga läheb katki mingi luu, kõõlus? Ja milline on Teie arvates prognoos sellise inimese järelejäänud eluaastate suhtes? Kas mingi krambihoog võib põhjustada ka halvatuse?
Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsige arstilt kes on teie ema haiguslooga tuttav.

Dr. Ain Pajos