karpaalkanali op 07.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun selgitage mida kujutab endast karpaalkanali lõikus,olen aastaid kannatanud käte suremise ja valude käes nüüd määrati mulle see lõikus aga keegi ei selgitanud mida see endast kujutab,kas sellega võivad kaasneda ka mingid tüsistused.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Operatsioonil avatakse randmeliigese sisepinnal sidekoeline kanal, milles kulgevad käenärvid ja sellega vabastatakse närvid kompressioonist.
Tüsistused (põletikud)on võimalikud.

Dr. Ain Pajos