Minestamine, tasakaaluhäire, peavalu 02.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
olen mures oma ema pärast. Vanus 49. Kuu aega tagasi minestas ta jalapealt, kui kauaks ei mäleta, kuna oli üksi kodus. Kui tema juurde jõudsin, olid tal silma pupillid väga suured ja ta ise kurtis et silmade ees virvendab ja nõrkus on (kraadimisel oli kehatemperatuur 36 juures), oksendas mitu korda. Peale seda tekkisid tasakaalu häired. Käsime Viru Arstikeskuses neuroloogi vastuvõtul. Arst ei leidnud midagi, ütles et võib kõrvast olla.( Kõrv pole ju haige olnud ega ole ka nüüd.) Määras nädalase ravikuuri Betaserc 16-ga. Ravikuur sai läbi tehtud, kuid olukord pole paranenud. Tasakaalu häire on säilinud (kindlustunne püsti seistes või käimisel puudub) ja viimastel päevadel tekkinud kõvad peavalud.
Oleme nüüd siis suluseisus- mida edasi teha? Kelle poole pöörduda? Mis haigus see selline on?

Teie kiiret vastust ootama jäädes ja ette tänades,
Margit

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalusi on mitu. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos