iiveldus,pea pööritus 07.07.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen kuue kuu jooksul kaks korda haiglas olnud.Korra närviosakonnas,siis psühiaatriaosakonnas.Rohtusid on söödud terve hulk.Tänaseks on jäänud 1 zoloft hommikul+1 naistepunaürdi kapsel,lõunal 1 vitakur ja õhtul 1naistepunaürdi kapse+5 tilka valocordini-diazepami tilku.
Kui xanaxi arst maha võttis,läkski pea nagu selgemaks,tundub,et zoloft on ka oma tööd hakanud tegema.Ainuke häda on selles,et pidev iivelduse tunne,kõri poomise tunne ja käte jalgade värin ei ole kuhugi kadunud.Kohati on selline tunne,et käed jalad hakkavad krampi kiskuma.See värisemine segab töö tegemist.Olen väga palju olnud haiguslehel.Ei tea mis teha.Ette tänades vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei saa mingit ravi määrata eeltoodule tuginedes.
Vahetage psühhiaatrit.
Dr. Ain Pajos