valud selja alaosas 08.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere

olen 16 aastane noormees
umbes kahe kuu eest märkasin valusid selja alaosas selja kehalisel pingutamisel nagu kummardumine või pikemalt ebamugavas ja lihaseid pingutavas asendis olles(istudes), põhiliselt selgroost natuke paremal pool. muid muutusi pole tervises märganud, ilma selga pingutamata valusid ei ole.
milles võiks probleem olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on algav alumiste nimmelülidevahelise kõhrketta degeneratsioon.

Dr. Ain Pajos