salapärased valud öösiti 06.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
olen 45 a. ja töötan koolis erivajadustega lastega.
Õhtul juba kardan ööd, sest voodisse minnes hakkavad valud koguaeg ühes ja samas kohas-parema käe küünarnuki sees ja sama valu delegeerib vasaku jala kubemesse, nõnda, et vajutades on see valulik koht tunda ja ka kätt katsudes on valulik ning ei lase tõsta.
Olen perearstilt väljakirjutatud tabletid kõik korralikult välja ostnud ja neelanud aga ei toimi-tegu on umbes 2 kuuri ibuprofeiini ja 3-4 kuuri diklofenaciga, ja nüüd viimati võtsin Cipralexi aga miski ei aita.See tundmatu valu närib mind küll vaid öösiti aga juba sügisest peale, peaaegu juba aasta ja ma olen sellest väga väsinud ja kurnatud1
Palun andke nõu, kuidas edasi toimida, kas vaid kannata valu ja see on kõik või on veel midagi, mingit imerohtu?
Või pean vähirakkude uuringule minema aga kuhu?
Teie targale nõule lootes!
Maire P,Tallinn, by!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peaksite minema konsultatsioonile ortopeed- traumatoloogi juurde.
Selle ala spetsialist töötab igas suuremas polikliinikus.
Dr. Ain Pajos