pikaldane peavalu. 28.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure seisneb selles,et juba üle kuu aja on mul iga päev peavalu.Alguses arvasin,et see on migreeni hoog aga migreen on ju mööduv,see aga vaibub valuvaigisti abil kõige rohkem pooleks päevaks.Pea käib koguaeg ringi ja kui veel kohvi joon siis on tunne,et minestan.Arst mõõtis vererõhku ja ütles,et veidi kõrge 90/140.Tavaliselt on 60/120.Lisaks peavalule on ka iiveldus tunne.Valud on otse lagipeas.Hommikul ärgates on vahel ka silmakoobastes meeletu valu nii,et valus on silmi avada.Ennem on beebipillide pärast esinenud migreeni hood.Arvasin,et äkki on asi kohvi joomises ja lõpetasin selle aga ei loe midagi.Hõljun iga päev nagu zombi ja olen väsind valuvaigistite söömisest.Lõpuks rikub see ka magu ju.Olen 29a. ja kas äkki ei sobi spiraal või on süüdi vererõhk? Äkki oskate nõu anda ,veenivere proov oli korras.Lisaks peavalule käivad ka lühiajalised kuumahood ja ärevus tunne aga need mööduvad isenesest.Teid ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuntud on nn. migreenistaatus, kus peavalu kestab iga päev. Vaja on eriravimeid. Kõigepealt tuleks aga selgitada täpselt põhjus. Pöörduge neurodiagnostika keskusesse.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos