Kas stressivalu? 06.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Va.dr.Pajos.Olen enda arust kõik võimalikud ja võimatud analüüsid ära teinud aga diagnoosiks ütleb arst ikkagi,et sressist,pingevalud jne.Nimelt olen hädas seljaga.Täpsemalt aga, just kui selgrooga.Sest,et valutab nagu selgroog ja kahe abaluu vahel on see valu eriti tugev.Alles paar päeva tagasi olin otsaga traumapunktis.Abaluude vahel see tohutu valu ja nüüd siis rinkeres ka.Mõtlesin juba,et süda.Kui aga neuroloog vaatas mind üle, tegi analüüsid ,mõõtis vererõhu oli diagnoos sama.Ikka närvid.Kasutan tõesti antideptressante aga see valu on mind nii ära piinanud,et ma ei oskagi enam midagi arvata, kas tõesti on see ikka stressist.Ja see jube kõrvetav valu,mis kiirgab kogu rindkeres.Ka seekord arst kirjutas välja ainult Cipralexi ja see oligi kõik.Palun aidake!Mida peaksin tegema ja kelle poole pöörduma.
Teid ettetänades Sirje (43a)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ainult antidepressantidest ei piisa. Tuleb ravida ka valu põhjust.
Tulge vastuvõtule.

DR. Ain Pajos