probleemid peaga 26.06.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 17 aastane poiss ja mul on nii et kui kõnnin siis peas käivad siukesed väikesed raksud aga mitte kogul aeg aga aeg ajalt plõxib seal midgi kõndimise ajal ?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Lp.noormees,
kas see plõksimine segab Teid ainult kõndimisel või ka muude tegevuste ajal? Kas ta põhjustab valu või ebameeldivustunnet?
Soovitan siiski pöörduda arsti vastuvõtule, et neid küsimusi täpsustada.