Pakitsustunne põies ja tupe ph taseme muuteis 4-5 peärast vahekorda 09.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Probleem ilmneb 4-5 päeva pärast sexi. Vahepeal oli sex pausil 3aastat,siis vaevusi polnud .Nüüd partner teine,Probleem sama,mõlemal mehel diabeet.Uriinianalüüs ja ultraheli tehtud.
Kasutan alati libestit,pesemiseks intiimpesugeeli.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere ! Olete ise probleemile lahenduse leidnud .Üsna töepärane on ka diabeetikust partnerite ärritava toimega sperma. Soovitan alati peale vahekorda loputada suguelundeid söögisoodalahusega (üks teelusikatäis söögisoodat ühe klaasi sooja vee kohta).
Kuna emakas on tahapoole kaldu,siis on loogiline,et spasmolüütikumid vaevusi leevendavad.
Edu soovides,
Maie Väli