Veritsus peale emaka operatsiooni 03.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Laproskoopilisest emaka operatsioonist on möödas 2,5 nädalat kuid ikka veritseb. Eemaldati emakas, emakakael ja munasarjad

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Vähene veritsus võib seotud olla tupeköndi õmblusega ja see on normaalne. Vähene veritsus-määrimine võib esineda kuni kuu. Kui veritsus on rohke, mis meenutab varasemaid menstruatsioone, tuleb klompe-hüübeid, siis see ei ole normaalne ja peate pöörduma lähiajal kontrolli. Kui veresegune voolus kestab üle kuu, siis on samuti soovitus kontrolli pöörduda.