Süürusekaotamise tagajärjed 22.01.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere
mure on selline, et kaotasin süütuse 19.jan ja esimene kord oli veidi valus aga nüüd paar päeva hiljem tekkis selline probleem, et urineerimise korral nagu ei tule kõik välja ja on natuke valus isegi ja kui ära käia siis jääb tunne nagu poleks wc käinud isegi sest häda on ikka sama suur. Kahtlustasin algul mõnda haigust aga kasutasin kummi, nii et ei saaks olla asi selles.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 16-aastane

Tubli, et kirjutate ja küsite nõu. Soovitan koheselt broneerida aeg lähimasse noorte nõustamise keskusesse. Loodan, et sinna võib ka kohale minna, et saada nõuannet.
Tegemist võib olla tupe seeninfektsiooni ägenemisega. Apteegi käsimüügist võiks osata Imazol Plus kreemi,
https://shop.hoiamed.ee/tootekategooria/vaginaalne-infektsioon/ saate valida:
Dermoxen komplekt tüdrukutele
Dermoxen vaginaalse infektsiooni komplekt
DERMOXEN BACTOR vaginaalsed oovulid Bakteriaalsete- ja seenhaiguste raviks ( Candida Albicans, Candida Krusei, Candida Glabrata, Prevotella, Mobiluncus, Garnerella vaginalis, Mycoplasma hominis, Trichomonas Vaginalis)

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7