Tugev ootamatu valu alakõhus 06.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Peale urineerimist tekkis järsku terav kõhuvalu. Esialgu arvasin, et emakas aga valu oli kordades tugevam ja teistsugune kui menstruatsiooni ajal olnud, kahtlustan ise põit.
Valu oli nii tugev, et raske oli liikuda, rääkida, olla. Kestis umbes 45 minutit, kuni valuvaigisti toimima hakkas. Peale seda on pidev õrn valu-/ebamugavustunne alakõhus. Annab tunda urineerides.
Rasedus on välistatud, menstruatsiooni ei tekkinud ja paigaldatud on spiraal.
Millega võib tegemist olla?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 24-aastane

Soovitan kohe broneerida aeg noorte nõustamise keskusesse, et välistada STLI sugulisel teel levivad infektsioonid ja spiraaliga seonduv. Kas paigaldatud on Fleree ehk ESS-emakasisene /hormoon/süsteem?
Spiraali pass vastuvõtule kaasa võtta. Alati võite tulla vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7