äge tupepõletik 21.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on tekkinud ootamatu ja tugev põletik tupes, valu ei lase öösel magada, voolus on hapupiima moodi ja lõhnatu aga ning vahepeal tuleb ka pisut verd (päevi pole). Põletik on kestnud 3 päeva, aga arsti järjekord ulatub nädalatesse. Kas tegemist võib olla millegi ohtlikuga ja mida annaks kohe kiiresti teha, et valu leevendada?
Ette tänades,
Kristiina

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Kristiina.
Kui Teil on valud , rohke voolus ja veritsus , mis häirivad Teie igapäevaseid tegemisi ja magamist, tuleks pöörduda valvekabinetti.
Tervitades Aire Sekavin