Test 02.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Eelnevalt kasutasin pille juulis lõpetasin kasutamise. Eile tegin testi oli õrn aga nähtav triip, täna aga tegin testi väga hele ei teinud küll hommikuse esimese uriiniga . Päevad peaksid hakkama 6.11.2023

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Rasedustest põhineb rasedushormoonil. Kui olete rasestunud, siis hakkab rasedushormooni tase tõusma. Väga varases järgus on see veel madalal tasemel ning rasedustest pole täpselt hinnatav. Kui rasedust ei ole, siis algab teil nädala jooksul menstruatsioon. Kui olete rasestunud, siis menstruatsioon ei alga ja teil on soovitav rasedustest korrata 07.-10.11. Raseduse korral peaks siis olema testtriip samasugune kontrolltriibuga.