Imelikud punnid 17.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mulle on tekkinud väga imelikud sügelevad suured punnid nii häbememokkadele kui ka tuharatele, need sügelevad öösiti väga hullult. Ma ise arvan et kas see võib olla mingisugune viirus või kuna mul olid sügelised siis peale ravi lõppu tekkisid need punnid et äkki sügelised ikka, mingi allergia või siis mingi sugulisel teel leviv haigus? Sooviksin väga teie vastust. Ette tänades!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, raske ôelda millega tegemistt. Pigem soovitaks nahaarsti kulastada. Peaks votma analûüsid, palja silmaga ei oska öelda. Dr Kadastik