Müoomi ravim ryeqo 10.08.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Müoomi ravim nimega ryeqo, kas olete kokku puutunud ja milline kogemus/tulemus on olnud?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere ,ravim on üsna uus aga kogemusi minul jja ka eesti arstidel juba on. Sobib naistele kellel verejooksud ja müoom. Verejooksud suure tõenäosusega kaovad. Kuna menstruatsioone enam pole siis ka emaka maht ja koos sellega mõoomisõlmed vähenevad. Selline on ka ravimi näidustus.Müoomisõlmd päris ei kao tõenäoliselt.Ravipikkusel piirangut pole. DRKadastik